Nesër minim në rrugën në ndërtim Kërçovë – Ohër

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë ka njoftuar se nesër nga ora 11:00 deri në 14:00, do të minohet rruga në ndërtim e sipër Kërçovë – Ohër në pjesën Presekë – Pesoçan.

Nga LAMM njoftojnë se komunikacioni po zhvillohet papengesa dhe në rrugë të thata.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ukrainasja që jeton në Shqipëri: Urojmë që kjo gjë të zgjidhet me negociata, deri tani nuk ka panik

Story i radhës

Qëndron Kastrati ia ngatërron emrin Nol Nushit i thotë Don Lushi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish