Nesër Grubi, Boçvarski dhe Rustemi do të vëzhgojnë punimet në rrugën Shkup-Bllacë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi bashkë me ministrin e Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski dhe drejtorin e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore, Ejup Rustemi nesër në ora 11.00 do të vëzhgojnë nga afër punimet në aksin rrugor Shkup-Bllacë, informon GAZETA.MK

Ngjarja do të mbahet para vendkalimit kufitar Bllacë, përkatësisht tek rruga që shpie drejt pikës së doganimit.

Ngjarja paraprake

Sulejmani: Ju garantoj se përqindja e buxhetit për kulturën shqiptare do rritet dhe nuk do jetë ajo e cila është tani

Ngjarja e ardhëshme

‘Rakia’, kënga e radhës e Encës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian