‘Nëse ai më tradhëton, unë ….’ Amina Shena zbulon çfarë do t’i bënte bashkëshortit në rast tradhëtie

Modelja bukuroshe, Amina Shena, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin Glamour Zone në RTV ORA. 

Ndër të tjera, ajo ka pranuar të flasë edhe për jetën e saj private si dhe martesën e lumtur me reperin Lazy (Adonis Dollapi). Çifti janë bashkë prej 10 vitesh dhe janë prindërit e një djali Jetnis Jr. 

Çfarë do të bëje nëse bashkëshorti do të të tradhëtonte?

Amina Shena: “Do ndahesha, menjëherë”

10 vite martesë, do t’i shkatërroje për një tradhëti?

Amina Shena: “Pa diskutim që po”

Ngjarja paraprake

Te Torino tri raste pozitive me Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Vedat Muriqi është gati për “magjinë” e tij me Lazion ndaj Sampdorias

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian