Nëntori nis mirë, ky është parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas njoftimit të tyre, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-18 gradë Celsius.

Ndërsa do të fryjë erë nga veriperëndimi me shpejtësi 1-6 m/s.

Image
Ngjarja paraprake

E veshur me bikni, Kim Kardashin i lë të gjithë pa fjalë nga pushimet në ishull

Ngjarja e ardhëshme

Futbollisti i Barcelonës luajti 15 minuta dhe e preku vetëm njëherë topin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian