Nëna në Pejë raporton në polici për djalin e zhdukur

Një nënë në Pejës, gjatë ditës së djeshme ka raportuar në polici për djalin e saj të zhdukur.

Sipas njoftimit të bërë të ana e policisë, nëna ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka asnjë njohuri për vendodhjen e tij.

Sipas raportimit, djali është zhdukur para 5 ditëve, me datë 3 nëntor, rreth orës 01:15.

Rasti po hetohet nga ana e policisë.

Ngjarja paraprake

Gazetarja tronditet gjatë transmetimit live tek Infektivi, dëgjohen britmat e dikujt që humbi të afërmin

Ngjarja e ardhëshme

Neymar njofton drejtorin sportiv, dëshiron rinovimin me PSG-në

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian