Nëna e 5 fëmijëve i heq të gjitha para pasqyrës

Wanda Nara njihet për imazhet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, nëna e 5 fëmijëve bëri që të gjithë të kthejnë kokën drejt saj.

Në një foto të publikuar në Instagram, bukuroshja shfaqet ‘topless’.

Nuk kanë munguar komentet e shumta për format perfekte të Wandas.

Kjo nuk është hera e parë që nëna e 5 fëmijëve shfaqet e zhveshur.

Image
Ngjarja paraprake

Kur je vetëm në shtëpi e mban prezervativin?, ish-moderatorja sportive shqiptare shpërthen ndaj policisë

Ngjarja e ardhëshme

Maliqi: Pasi i varfëroi tani Ramziu dhe Rilindja e tij po i rrjep shqiptarët edhe në dyluftimin me vdekjen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian