Nelly thyen heshtjen për videon seksuale të tij që u bë virale në internet

Reperi amerikan Nelly, ka kërkuar falje pasi një video e pacensuruar e reperit duke marrë seks oral u postua shkurtimisht në Instagram Story të martën (8 shkurt).

“I kërkoj sinqerisht falje vajzës dhe familjes së saj, ky është një publicitet i padëshiruar për të. Kjo ishte një video e vjetër që ishte private dhe nuk kishte për qëllim të bëhej kurrë publike,” tha artisti për TMZ, në lidhje me klipin e një gruaje të paidentifikuar që kryente seks oral mbi të, që u postua dhe më pas u fshi shpejt.

Për shkak të internetit, videoja gati një minutëshe u kap dhe u ripostua gjerësisht përpara se Nelly, 47 vjeç, ta fshinte atë dhe emri i reperit të bëhej një temë trendi; një zëdhënës i Nelly-t nuk pranoi të komentojë mbi incidentin. Një anëtar i paidentifikuar i ekipit të Nelly-t thuhet se i tha TMZ se ata besojnë se llogaria e reperit mund të jetë hakuar dhe se kanë frikë se disa nga informacionet e tjera private të tij mund të përfundojnë edhe në internet.

Kanë qenë disa muaj të çuditshëm për Nelly-n, e cila u shfaq në mediat sociale në fillim të muajit të kaluar për të mohuar raportet se ai kishte lënë 300,000 dollarë para në dorë në një çantë në një rrugicë bowling në St.

 “Ne këtu në rrugicën e bowlingut, një grua gjeti çantën e Nelly-t, kishte 300,000 dollarë në të,” tha një mikeshë e paidentifikuar e gruas në videon virale të incidentit të supozuar përpara se të shtonte, “Dhe me mend çfarë bën ajo? Ajo e ktheu atë”. Gruaja që dyshohet se gjeti çantën më pas pretendoi se mori një shpërblim prej 100 dollarësh për kthimin e çantës.

Nelly, megjithatë, mohoi se kishte vendosur gabimisht paratë dhe se ajo çantë nuk ishte e tij. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çmenduria e Messit, investon 30 milionë euro

Story i radhës

Policia tërheq nga flokët një grua lakuriq në protestat e Zelandës së Re

Të fundit nga

Rodri parashikon finalen

Para finales së Ligës së Kampionëve kundër Interit, mesfushori i Manchester Cityt, Rodri ia besoi ndjenjat