Në skenë që prej viteve ’80, por s’njeh moshë, s’do ta besoni sa vjeç mbush sot këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM)

Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun Gili sot feston ditëlindjen e saj të 53-të.

Gili ka një karrierë shumë të bujshme në skenën e muzikore, debutimin e saj në muzikë e bëri qysh në vitin 1980.

Ajo është e martuar me Ilir Beranin dhe ka dy fëmijë.

Urimet për këngëtaren në rrjetet sociale kanë qenë të shumta nga ndjekës, miq e kolegë.

Gili është mjaft aktive në Instagram, aty ku edhe e shohim më shpesh dhe këngëtarja nuk tregon aspak vitet. Ajo duket shumë vite më e re dhe ktë ndjekësit e saj ja venë në dukje herë pas here.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bie interesimi, vaksinohen vetëm 113 qytetarë

Story i radhës

VMRO-DPMNE kërkon përgjegjësi për takimin e Xhaferit me ish deputetin rus

Të fundit nga