Në Rumani e kanë ngatërruar ekipin shqiptar

Ndeshja mes Dudelanges dhe Tiranës kishte interes përtej Luksemburgut dhe Shqipërisë.

Fituesi i këtij çifti do të përballet me shumë gjasa me rumunët e Cluj. Këta të fundit janë më shumë sesa favorit në përballjen e tyre me Pyunik.

Ndeshja e parë në transfertë armene do të mbyllej me shifrat 0-0.

Ndërkohë vërtet interesante është fakti se disa media në Rumani e kanë ngatërruar ekipin shqiptar që na përfaqëson në Champions League. “Agerpres” dhe “Stiripesure” në pasqyrimin e tyre për rivalin e mundshëm të Cluj, e hapin titullin me: “Dudelange fiton ndaj Partizanit”,

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bayern Munih ka gati…

Story i radhës

Kryeministri britanik Boris Johnson pajtohet të japë dorëheqjen

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish