Në repartet infektive ende ka shtretër të lirë

Në 24 orët e fundit në Covid-Qendrat në klinikat infektive në të gjithë vendin është paraqitur se shërohen gjithsej  830 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë në korona virusin, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë.

Nga atje theksojnë se shtretër të lirë ka.

 

 

 
Ngjarja paraprake

Hasi: Kosova e ka grupin më të vështirë se sa Shqipëria

Ngjarja e ardhëshme

Rekord i zi, Rusia raporton 613 vdekje nga COVID-19 në 24 orët e fundit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian