Në pishina/ Arbana fotografohet me bikini në fund të shtatzanisë

Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti dhe trupi i saj ka pësuar ndryshime gjatë shtatzënisë. Për të gjithë ata që janë kureshtarë të shohin se si duket moderatorja në muajin e fundit të shtatzënisë, “Panorama Plus” ju sjell këto foto paparazzi ekskluzive.

Ngjarja paraprake

Gjermani: Prirjet demografike 30 vjet pas bashkimit

Ngjarja e ardhëshme

Kessie dhe Diaz, Milan fiton dhe pa Ibrahimoviç

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian