Në orën 21.00: Sfidë drithëruese, Juve pa Ronaldon kundër Barcelonës së Messit

(E plotësuar): Sfidë drithëruese në Torino mes Juventusit dhe Barcelonës. Juve pa lojtarin më të mirë kundër Barcelonës së Lionel Messit.

Grupi E
Sevilla-Rennes
Krasnodar-Chelsea 0:4 (0:1)

Grupi F
Club Brugge-Lazio
Dortmund-Zenit

Grupi G
Ferencvaros-Dynamo (K)
Juventus-Barcelona

Grupi H
Basaksehir-PSG 0:2 (0:0)
Manchester Utd-Leipzig

Ngjarja paraprake

Conte shpreson ta rikuperojë për Realin

Ngjarja e ardhëshme

Ndërron jetë zyrtari i Komunës së Obiliqit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian