Në një darkë me ‘babain’

Ajo kohët e fundit u bë top temë pasi u përlesh me motrën e saj më të vogël, Kylie Jenner në episodin e fundit të Keeping Up With The Kardashians.

Dhe Kendall Jenner u pa duke darkuar me babanë e saj, Caitlyn në restaurantin Nobu në Malibu të hënën në mbrëmje./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Turqi, prodhimi vendas i litiumit do të fillojë në fund të vitit

Ngjarja e ardhëshme

Mëkatarja Europë dhe antishqiptarizmi, shovinizmi e genocidi sllavo-grek

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian