Në mes të stuhisë mban në dorë…

Ndërkohë që po luhet sfida Gjermani-Hungari, në stadiumin ‘’Alianz Arena’’ ka nisur një stuhi e madhe shiu duke krijuar një re të madhe mjegulle në fushë.

Por një foto e trajneri gjerman Joakim Lëv me peshqir në dorë po bën xhiron e rrjetit.

‘’Lëv dëshiron të qëndrojë i thatë’’ shkruhet në rrjetet sociale duke e marrë momentin me humor.

Gjermania po humbet ndaj Hungarisë me rezultatin minimal 0-1 dhe pancerat duhet të fitojnë patjetër që të kualifikohen.

Ngjarja paraprake

Tanya aq shumë ka bërë karantinë, sa ja ç’e gjeti

Ngjarja e ardhëshme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian