Në mes të intervistës live, Ronela Hajati ndalohet nga policia

Ronela Hajati ishte e ftuar se fundmi ne një intervistë per “Syri keq” në Syri TV. Këngëtarja foli për planet e të ardhmes dhe tha se pas 10 vitesh e sheh veten me familje, drejtoreshë ose dhe avokate.

Por teksa i jepte makinës dhe fliste me moderatorin Kelvin Kadilli, Ronela u ndalua nga policia.

“A mund ta mbaroj këtë intervistën se jemi LIVE, do iki direkt”, dëgjohet t’i thotë policisë Ronela. Ndërsa Kelvi i thotë me shaka “bëji të fala nga “Syri i keq”.

Ngjarja paraprake

Bastisje në Çegran, drogë e gjetur dhe dy persona të privuar nga liria

Ngjarja e ardhëshme

Ndërsa Milan luan me Celtic, Maldini do të negociojë për yllin e ri të skocezëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian