Në mënyrën më të mirë e kalon ditën e diel Ariana

Ariana Fejzullahu është një emër i dalluar në mediat rozë.

Ani pse nuk njihet për ndonjë profesion, ajo gjithmonë duket bukur dhe bie në sy të ndjekësve.

Pasi që jeton një jetë luksozë, imazhet e saj shpeshherë kalojnë në lajm.

Në këtë imazh të fundit, Ariana shihet që po relaksohet në këtë ditë vikendi, ku si çdo herë merr vëmendje me veshjen unike.

Image

 

Ngjarja paraprake

Ismet Munishi po paralajmëron diçka

Ngjarja e ardhëshme

Prishtina stërvitet në Tiranë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian