Në Kroaci 56 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Në Kroaci 56 persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19 në 24 orët e fundit.

Ndërsa janë regjistruar 696 raste të reja të infeksionit me koronavirusin e ri.

Numri total i të vdekurve ka arritur në 4072.

Ndërsa janë infektuar 212.958.

Ngjarja paraprake

Manchester United ka bërë goditjen e parë

Ngjarja e ardhëshme

“Thelma dhe Louise”, dy shoqet e ngushta nga Tirana arratisen ditën e parë të Vitit të Ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian