Në këtë orë mund ta shikoni meçin e madh ndërmjet, Mike Tyson dhe Roy Jones

Njeriu më i vështirë për çdo kundërshtar, Mike Tyson po rikthehet në ring ditën e shtunën nga ora 21:00 në “Los Angeles”, e me kohën tonë lokale meçi fillon nga ora 6 e mëngjesit.

15 vjet pas pesnisonimit të tij nga bota e boksit, ish-kampioni i peshave të rënda, Tyson rikthehet për një përballje të ‘egër’ ndaj Roy Jones Jr.

Tyson, ish-kampioni i botës në pesha të rënda, konsiderohet si një nga boksierët më të frikësuar të të gjitha kohërave. Ai e përfundoi vitin e tij të parë si një boksier profesionist me një rekord 15-0, me të gjitha fitoret që vijnë me nokaut.

Kujotjmë se “Bota sot”, do t’ju infromojë në kohë reale për këttë meç.

Ngjarja paraprake

Skhiri trondit Dormundin

Ngjarja e ardhëshme

Pas Indisë, Kina fajëson Greqinë: Është një ndër vendet e origjinës së Covid-19

të fundit nga