Në kamion u zbulua një person i fshehur nga Palestina

Në datën 14.03.2021 në orën 09.57 në Kalimin kufitar “Stenje”, gjatë kontrollit të automjetit motorik transportues “Man” me targa të Shqipërisë, i drejtuar nga B.Sh.(40) nga R. e Shqipërisë.

Nëpunësit policorë, në bashkëpunim me shërbimet e doganës, në pjesën e pasme të automjetit, kanë zbuluar një person të fshehur, i cili ishte pa dokumente identifikimi.

Ndërsa ka deklaruar se është A.G.(33) nga Gaza-Palestinë.

Të dy janë arrestuar dhe dorëzuar tek nëpunësit policorë për procedim të mëtutjeshëm.

Ngjarja paraprake

Karlie Kloss është bërë nënë

Ngjarja e ardhëshme

​Ibra iu nënshtrohet testeve mjekësore, kjo është gjendja e tij

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian