“Në djall dashuria”, Lindsey pozon gjysmë e zhveshur pranë veturës

Lindsey Pelas provokoi me fotografi joshëse në Instagram.

Lindsey Pelas është modele shumë e komentuar, e cila vetëm në Instagram ndiqet nga një numër i madh ndjekësish.

Së fundi, bukuroshja publikoi disa fotografi, ku shfaqet e veshur me të brendshme të zeza, duke provokuar keq.
Në fokus ajo kishte vënë të pasmet, teksa u fotografua duke u futur në veturë dhe shkroi “Në dreq dashuria”.

Fotografi të ngjashme shohim shumë shpesh nga kjo modele, e cila njihet për linjat bombastike trupore.

Image 
Ngjarja paraprake

Neto-huazimi përmes letrave shtetërore me vlerë i projektuar në 15.375.000.000 denarë

Ngjarja e ardhëshme

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian