Në det prej disa orësh, policia shpëton serfistin

Spartak Salihaj, një serfist ngeli sot në det, në plazhin e Darëzezës prej disa orësh, ndërsa policia ka arritur tashmë ta shpëtojë.

Lajmin e konfirmoi fillimisht shoku i tij Artur Sulejmani.

Ndërkohë që policia nisi ta kërkojë atë me një mjet peshkimi privat.

Pas disa orësh ankthi për të, ai u shpëtua nga forcat e policisë.

Ngjarja paraprake

Vandalët lanë gjak të rremë dhe koka të derrit para shtëpive të Pelosit dhe McConellit

Ngjarja e ardhëshme

Si lidhet dashuria me shikim të parë me imazhet e fëmijërisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian