Në aksidentin në rrugën Prishtinë-Podujevë u lënduan katër persona

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, konkretisht në Lupç.

Zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti, tha se në aksident janë përfshirë dy automjete.

“Sot rreth orës 12:30, kemi pranuar informatën për një aksident trafiku rrugor të ndodhur në rrugën Prishtinë -Podujevë. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ku katër persona kanë pësuar lëndime trupore.

Njësia rajonale e trafikut po merret me rastin”, tha Ahmeti.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Harrojnë tenxheren me qumësht në zjarr dhe ikin për drekë familjare/ Digjet banesa në Berat

Story i radhës

Artan Grubi: Zgjedhjet nuk janë zgjidhje, ndryshimet kushtetuese t’i mbështesim me konsensus

Të fundit nga