Në 24 orët e fundit janë regjistruar 191 raste të reja dhe 3 viktima nga koronavirusi

Në 24 orët e fundit janë kryer 1350 teste dhe prej tyre kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 191.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 viktima. Ndërsa janë shëruar 77 pacientë.

Ngjarja paraprake

Hapet Qabeja në Mekë pas 7 muajsh mbyllje për shkak të pandemisë

Ngjarja e ardhëshme

Replikat Rama-Meta, ndërhyn Manjani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian