Në 108 vjetorin e Pavarësisë, Ava Max: Krenare për origjinën time…

Në ditën e 108 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë nuk kanë munguar urimet e shumta nga personazheve të njohur për Shqipërinë dhe jo vetëm.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max,  ju bashkua artistëve që ndanë një urim në këtë ditë speciale për Shqipërinnë.

E veshur kuq e zi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ndërsa në një foto tjetër publikoi një pamje të flamurit kombëtar.

 

“Urime dita e pavarësisë Shqipëri, krenare për origjinën time”, ka shkruar Amanda Koçi, me prejardhje nga Saranda në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, ku ids prej tyre e përgëzuan këngëtaren për faktin se ajo nuk e harron kurrë çfarë gjaku i rrjedh në vena.

Ngjarja paraprake

Infektohet me koronavirus ish kryebashkiaku i Beratit

Ngjarja e ardhëshme

Vdes nga Coronavirusi komandanti i zjarrfikësve të Dragashit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian