Ndryshimit të flokëve nuk po i reziston dot as Kate Middleton

Dukesha e Cambrige ka bërë një ndryshim në flokë.

Kate Middleton është gati të bëjë ndryshime delikate në flokët e saj por me një ndikim të madh.

Ndërsa duket sikur ajo ka ndërruar gjërat përsëri, së fundmi Kate Middleton, ka bërë një ndryshim në pamjen e saj, ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Në një video të re që ajo regjistroi për nder të projektit të saj fotografik “Hold Still”, Dukesha e Kembrixhit debutoi me flokë të verdhë të artë, dhe duket se fansat po e pëlqejnë këtë ngjyrë.

Image
Ngjarja paraprake

Erdoğan: Bashkësia ndërkombëtare nuk ka arritur të nxjerrë mësimet e nevojshme nga e kaluara

Ngjarja e ardhëshme

Tottenham fiton derbin e madh, në krye të tabelës në Premier League

të fundit nga