Ndodhë në Mitrovicë, e fal gjakun e babës dhe vëllaut me telefon nga mërgata

Hoxha nga Shipoli i Mitrovicës, Fatmir Latifaj ka publikuar sot një storie të rrallë.

Ai ka telefonuar me një qytetar që jeton në diasporë i cili në lidhje telefonike ka thënë se pranon që të fal gjakun e babës.

Hoxha dhe qytetari shpërthejnë nga emocionet në telefon duke mos kursyer as lotët.

Hoxha e udhëzon qytetarin që të fal vrasjen e vëllaut dhe djalit për hatër të Allahut.

Imami Latifi para 1000 xhematlinjëve ka thënë se e ke nderuar Allahun, nënën e cila e ka rritur atë si jetim. 

Ngjarja paraprake

Kosova dhe Shqipëria, bashkë me akademitë, t’i zbardhin dhe t’i dënojnë tradhtitë

Ngjarja e ardhëshme

Anulohet ndeshja Islandë-Itali!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian