Ndodh në Kosovë, xhaxhallarët i japin çekun 58 mijë euro mbesës që martohej

Një gjest aspak i zakontë ka ndodhur në një dasmë në Kosovë.

Ndërsa është martuar vajza e dëshmorit Besim Tiku, Ilirjana Tiku.

Kishte vetëm 3 muaj që kur i vdiq babai, dhe xhaxhallarët e kanë surprizuar me një dhuratë të majme.

Ata i kanë dhënë një çek prej 58 mijë eurosh./albeu.com

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lajm i keq për Deschamps

Story i radhës

​Njohja e pensioneve me Kroacinë, Rama: Përfitojnë rreth 3 mijë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish