Ndodh edhe kjo: 13 punëtorë hipin në një kombi

Kosova24 korrik 2021

Arrestohen shtatë të dyshuar për përfshirje në veprën penale ‘kontrabanda me emigrantë’

Sot, më 24.07.2021 rreth orës 06:30,njësitetpolicore kufitare gjatë vëzhgimit të terrenit në Vërmicë, konkretisht nën urë e parë të autostradës, pikërisht tek shkyçja e parë e autostradës, kanë…

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Greqia nuk gjen qetësi, një tjetër tërmet godet Kretën, ja sa ishte magnituda

Ngjarja e ardhëshme

Shteti i Kosovës dhe institucionet e saja, sportin e xhudos të shpall sport kombëtar 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian