Ndjekësi ia ‘nxjerr’ sekretin Fifit: T’kena pa live në spital, e ke operuar lukthin

Ajo ka humbur shumë peshë.

Fifi tha se peshën e ka hequr falë seancave që i bëri te qendra e dobësimit të këngëtares Shkenda Dubova.

Por, së fundmi, Fifi ka pranuar një koment nga dikush që ia ‘nxjerri’ sekretin.

Personi në fjalë e akuzoi këngëtaren se ka bërë lukthin operacione duke i thënë se e ka parë vajza e hallës së saj në spital.

Madje, Fifi u pyet se si nuk publikoi fotografi nga kjo qendër, nëse veç ka qenë aty.

Se a do reagojë këngëtarja, presim të shohim.

Image
Ngjarja paraprake

RMV/ Deputeti infektohet me koronavirus. Ja detajet

Ngjarja e ardhëshme

Austria U21 mposht Kosovën dhe shuan shpresat e Shqipërisë për kualifikim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian