Ndërron jetë tifozi i Dritës

Faqja e klubit të futbollit “Drita Intelektualët” konfirmon lajmin trishtues, për vdekjen e tifozit të tyre.

“Sot , më datën 13.12.2020 ka ndërruar jetë Nijazi Mustafa,  një prej tifozëve dhe kontribuesve më të vjetër të klubit tonë. 

Agjën Nijazi Intelektualët do ta kujtojmë si legjendë dhe ikonë e klubit tonë.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot me ikindi.

Zoti n’xhehnet kampion”, shkruan në faqen e “FC Drita Intelektualët”.

Ngjarja paraprake

Shënohen 24 raste të reja me koronavirus në Kinë

Ngjarja e ardhëshme

COVID-19/ Një lule do të jetë simboli i fushatës së vaksinave në Itali, arsyeja

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian