Ndërron jetë biznesmeni i njohur Enver Maliqi

Ka ndërruar jetë biznesmeni i njohur shqiptar, Enver Maliqi. Familjarët e tij kanë njoftuar se ai nuk ka mundur ta fitojë betejën me Covid 19.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sipas protokolleve shëndetësore, në varrezat e qytetit në Butel në ora 13:45, njoftojnë familjarët.

Ndryshe, biznesmeni Enver Maliqi njihet ndër shqiptarët e Maqedonisë dhe Kosovës si kontribues I shumë aktiviteteve kulturore, sportive dhe humane.

Ngjarja paraprake

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas dhe çfarë thotë Kodi Disiplinor

Ngjarja e ardhëshme

594 persona u ndëshkuan për mosrespektim të ligjit anti-COVID

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian