Ndërpritet seanca, Balla kërkon largimin e deputetit të PD

Debate të forta pas fjalës së deputetit të PD-së Edmond Spaho. Balla kërkon largimin e tij.

Felaj ka ndërprerë sencën parlamentare.

“Kjo ka zgjidhje vetëm protestat. Nëse do të vijojmë këtu asgjë nuk do të ndryshojë. Nëse në vendet e tjera do bien çmimet pas gjashtë muajve kjo nuk do të ndodhë. Duhet të ngrihemi në protesta e ti rrëzojmë. Këto marrin vesh vetëm me këtë gjuhë.

Nuk ka gjuhë tjetër që shkon me këta bastardë”, deklaroi Spaho.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ish-ylli i Barcelonës dhe Milanit afër t’i jap fund beqarisë me modelen italiane

Story i radhës

​Lansimi i shërbimeve të reja elektronike në portalin e-Kosova, Kurti: Synojmë avancimin e të gjitha fushave

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish