Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.

Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët gjak dhe si pasojë e kësaj, ai u detyrua të ndërpresë konferencën.

Nuk dihet çfarë mund ta ketë shkaktuar këtë problem te Koeman, por trajneri i Barcelonës ka probleme me shëndet pasi vetëm pak kohë më parë, është detyruar të vendos stenda pas sulmit në zemër që kishte.

Një situatë e pazakontë por që i ndodhë çdo njeriu sikur i ndodhi Koemanit.

Ngjarja paraprake

Llotaria Shtetërore: Fitoi banesë për vetëm 100 denarë

Ngjarja e ardhëshme

Ministria e Shëndetësisë bën kategorizimin e komunave – në zonën e kuqe janë gjashtë

të fundit nga

Temb tifozët

Presidenti i Barcelona-s, Joan Laporta ka dhënë një intervistë për La Vanguardia,

AlbanianEnglishMacedonian