“Ndërkohë që të tjerët po merren me virgjërinë time”/ Fifi paralajmëron surprizën e papritur

Këngëtarja e njohur, Fifi ka qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit.

Shkak u bë një postim i saj në Instagram dedikuar të dashurit, Adisit.

Kjo bëri që të krijohej edhe një sherr mes saj dhe Zhaklin Lakatarit.

Nisur nga kjo rreth një orë më parë, Fifi ka bërë edhe një paralajmërim për këngën e saj më të re.

Ajo ka thënë se do të jetë duet dhe ka ftuar fansat ta gjejnë se me kë.

Nderkohe qe te tjere po mirren me virgjeritetin tim 😮‍💨 une po paralajmeroj qe per nja 5-6 dite del ni super Djegie me ereza “Tallavaje” lol😝

….. Ft Fifi ? Guess with who 👇🏼”, ka shkruar Fifi.

Image

Fifi

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ekipi i tenisit përfundon garat në Lojërat Mesdhetare Oran 2022

Story i radhës

Çka duhet të presim nga samiti kyç i NATO-s

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish