Ndau çiftin Melisa-Boateng? Diletta Leotta relaksohet në shtëpi dhe “tërbon” fansat

Prezantuesja “Dazn” është gjithmonë seksi, madje edhe në shtëpi kur vendos që kohën e lirërë.

Gjithashtu gjatë pushimeve të Krishtlindjeve Diletta është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

Disa minuta më parë ajo postoi një foto me të vërtetë të lë pa frymë ndërsa ishte në shtëpi në divan; fotoja shoqërohet me disa fjalë: “Pusho dhe ji mirënjohës”.

Image

Relaksimi i merituar mirë pas stërvitjes së djeshme? në fakt Diletta nuk ndalet së stërvituri dhe ndan me ndjekësit e saj videon e stërvitjes së saj intensive pranë pishinës.

Leotta, është një nga gazetaret më të dëshiruara në Itali, dhe ka më shumë se 7 milion fansa vetëm në faqen e saj në instagram.

Image

Ndërkohë këto ditë vëmendja i kushtohet pëlqimeve të shumta që futbollisti Boateng pëlqen të gjitha fotot e Dilettës, duke i bërë ndjekësit e tij të egër që të mendojnë e Diletta Leotta, qëndron pas ndarjes Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng.

Në pritje të konfirmimeve të mundshme, fotoja e saj nga divani, ajo tashmë ka marrë mijëra pëlqime dhe “lumë” komentesh.

Ngjarja paraprake

24 raste të reja me koronavirus në Kinë

Ngjarja e ardhëshme

Buzhala: Problemet me rrymë po vijnë nga konsumi i tepërt, s’kemi mungesë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian