Ndarja nga jeta e ish-kryebashkiakut të Kavajës, Basha: Mirënjohje e pashlyeshme për kontributin e tij!

Pas ndarjes nga jeta të ish-kryetarit të Bashkisë së Kavajës, Selim Veizi ka reaguar kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Përmesa një shënimi në Tëitter, Basha i ka shprehur ngushëllimet familjes si dhe ka shprehur mirënjohje për kontributin e tij për Kavajën, si i pari kryetar i Bashkisë Kavajë pas rrëzimit të komunizmit.

“Me hidhërim mësova për ndarjen nga jeta të z. Selim Veizi, kryetari i parë i Bashkisë Kavajë pas rrëzimit të komunizmit. Ngushëllimet më të thella familjes dhe miqve të tij për këtë humbje të madhe. Mirënjohje e e pashlyeshme për kontributin e tij për Kavajën.U prehtë në paqe!” shkruan Basha.

Ngjarja paraprake

Britanikët gati vaksinë tjetër anti-covid, dhjetë herë me i lirë se Pfizer

Ngjarja e ardhëshme

Tragjedi në Zvicër: Humb jetën nga goditja e trenit 15 vjeçari me prejardhje nga Kosova

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian