Nara zbulon rutinën se*suale që ka me sulmuesin, çdo natë…

Wanda Nara, konsiderohet si njëra nga figurat më interesante në botën e futbollit.

Ajo ka zbuluar se çdo natë bën seks oral me Icardin pas pretendimeve të një fansi se ai posedon materiale kompromentuese për dyshën e famshme.

Ajo poashtu ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Mauro Icardi refuzon seksin me të nëse skuadra e tij humbet.

Image

Wanda është bërë një figurë e diskutueshme pasi ajo u nda me ish-shokun e skuadrës së Icardit, Maxi Lopez për t’u lidhur më pas sulmuesin e PSG-së.

Image

Lopez, 36 vjeç, ka akuzuar më parë bukuroshen bionde se e tradhtoi atë ndërsa ishin të martuar.

Sidoqoftë, Wanda i ka hedhur poshtë akuzat dhe pretendoi se marrëdhënia e saj me Icardit nuk filloi derisa u kthye në Argjentinë.

Ngjarja paraprake

‘Nuk i shpëtonim dot valës së dytë’/ Reagon kryetari i bashkisë Gjirokastër për rastet e shtuara me COVID: S’ka lidhje me “Retron”

Ngjarja e ardhëshme

Mësuesi nga Berlini dyshohet se e ka mbytur dhe e ka ngrënë një person, arrestohet nga policia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian