Napoli publikon testet për Covid-19, Rrahmani i “shëndoshë”

Skuadra e Napolit sapo ka bërë të ditur rezultatet e testimeve të sotme për Covid-19 në kampin e tyre.

Përmes një postimi në profilin e tyre zyrtar në “Twitter”, napolitanë lajmëruan tifozët se gjithë futbollistët dhe stafi i tyre kanë dalë negativ në testet e fundit për koronavirus.

Pra, me këtë lajm, konfimohet se edhe mbrojësi i Kosovës, Amir Rrahmani ka rezultuar negativ në testin për Covid-19.

Ngjarja paraprake

Për herë të dytë, Borrell rezulton negativ në testin për COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Albin Kurti kundër Trump,fton shqiptarët në SHBA që të votojnë Biden ( Video)

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian