“Na premtoi që do vinte për darkë”: – Rudina Hajdari flet për vrasjen e babait

Ngjarja paraprake

Azerbajxhan, 2 të vrarë dhe 2 të plagosur nga bombardimet e Armenisë

Ngjarja e ardhëshme

Konflikti i armatosur në mes Azerbajxhanit dhe Armenisë një ndër katër konfliktet e Kaukazit Jugor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian