“Na lini rehat, mund të na shesin”, publikohet biseda audio e Eva Dumanit nga kampi i ferrit, çfarë i kërkon dajës

Në emisionin “Real Story”, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan Ndregjoni.

Në audio dëgjohet e mitura nga kampi i ferrit “Al Hol”, në Siri, që i kërkon dajës të mos ndërhyjë për sjelljen e saj në Shqipëri, pasi një gjë e tillë mund t’i rrezikojë jetë.

Eva: Na lini rehat, të ikim tamam në Shqipëri. Allahu e di nga na çojnë, na shesin. Më mirë rri urtë dhe bëj durim, derisa të vijë shteti e të ikim tamam si gjithë shqiptarët. Na kanë parë neve, na kanë regjistruar dhe na kanë thënë që do na marrin shpejt.

Daja: Thirrja e Evës atje thotë ‘rri urtë o dajë, se po na prish punë, ti nuk e di sa keq është ndërhyrja jote. Me këtë mund të na shesin, mund të na vrasin’.

Ngjarja paraprake

4 këshillat e milionerit se si të arrijmë të krijojmë të ardhura të mira

Ngjarja e ardhëshme

Nuredini: Prioriteti ynë, ngrohja e banesave publike dhe private

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian