Mustaqe më të çuditshme se të Adrian Gaxhes nuk keni parë

Adrian Gaxha është ylli i munguar i botës së muzikës, që prëj kohësh nuk po lanson projekte të reja.

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia, po heshtë, madje e jeshtur është edhe jeta e tij private.

Këngëtari ani pse po i afrohet të 40-tave, ende është vetëm dhe pa dikë në krahë.

Gaxha, edhe në këtë foto shihet vetëm duke pirë kafe. Ajo që bënë përshtypje janë mustaqet e tij me formë bukur interesante.

Image

Adrian Gaxha

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ministri slloven: Putinit t’i dërgohet mesazh i qartë – çmimi i luftës është shumë i lartë

Story i radhës

Muriqi titullar

Të fundit nga