Mustafi as në stol, Xhaka nuk starton kundër Aston Villës

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Aston Villës.

Nga ora 20:15, Arsenali do të kërkojë të vazhdojë me rezultate pozitive pas fitores së madhe kundër Manchester United që erdhi pas dy humbjeve.

City dhe Liverpool ndahen në paqe, De Bruyne shndërrohet në fytyrë tragjike

Në anën tjetër, Aston Villa që ka po ashtu 12 pikë sa ‘Topçinjtë’, kërkon t’i japë fund ecurisë negative pas dy ndeshjeve pa fitore në Premierligë.

Ngjarja paraprake

Operohet futbollisti i Superligës së Kosovës

Ngjarja e ardhëshme

Presidenti azerbajxhanas takohet me kryediplomatin turk dhe ministrin e Mbrojtjes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian