Muriqi flet pas paraqitjes në Champions

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka debutuar mbrëmë për Lazion në Ligën e Kampionëvenë fitoren përballë Borussia Dortmundit me rezultat 3:1.

Muriqi, i cili iu bashkua Lazios këtë verë nga Fenerbahce, u inkuadrua në lojë në minutën e 67-të në vend të Joaquin Correas.

Ai sot ka shkruar në “Instagram” se ishte i lumtur me paraqitjen derisa ka përgëzuar edhe skuadrën.

“Paraqitje dhe rezultat i shkëlqyer! Përpara Lazio!”, ka shkruar 26-vjeçari në postimin e tij.

Ngjarja paraprake

Supë me Kos dhe Lëng Pule – E Lehtë, Me Shije Të Mirë dhe Plot Shëndet

Ngjarja e ardhëshme

Carovska nuk përjashton mundësinë që mësimdhënësit të ligjërojnë nga shtëpia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian