Munishi: Italia në master, Gjermania në bachelor, Holanda në shkollë te mesme

Trajneri Ismet Munishi përsëri siç ia ka zakon ka dhuruar show me deklaratat e tij.

Ai kombëtarët e futbollit i ka krahasuar me nivelin e edukimit.

‘Gjermania është në fakultet, Italia është në master, Holanda është në shkollë te mesme, Belgjika është në fakultet në vit të tretë.

Spanja është klasë të katërt, të mesusja’ tha me shaka Munishi

Ngjarja paraprake

Ramadani ironizon: ”Për bakllava e shërbet janë të mirë”

Ngjarja e ardhëshme

Afrim Muqiqi: Nuk është dashur të ofendohen lojtarët

të fundit nga

Tirana barazon

Tirana dhe Egnatia u ndanë në barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar

AlbanianEnglishMacedonian