“Mund të të dua si e çmendur”, Arta Memedi pozon atraktive në imazhet e fundit

Arta Memedi ka pozuar joshëse në fotosesionin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Memedi, është shfaqur tejet atraktive në imazhet e fundit të postuara në Instagram.

Ajo e ka realizuar një fotosesion tejet profesional dhe duket atraktive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deep, deep thoughts 💭🦅 @shkumbinlimani 📸🔥

A post shared by KLEOARTA (@artamemedi) on

“Mund të të dua si e çmendur”, ka shkruar ndër të tjera Arta pranë postimit të njërës fotografi.

Këngëtarja është aktive në këtë rrjet social dhe kjo nuk është hera e parë që ajo pozon atraktive dhe merr vëmendjen në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I can love you crazy babe… @shkumbinlimani 📸

A post shared by KLEOARTA (@artamemedi) on

Ngjarja paraprake

Numri i të infektuarve me koronavirus në Spanjë kalon 800,000

Ngjarja e ardhëshme

Kastrati: S’ka kthim prapa nga vendimi për reformën në arsim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian