Muça:Qofsh burrë e thu kam forcë, jep ndihmë në luftën kundër kancerit të gjirit!

 Drejtori i NP ‘Parqe dhe gjelbërime’ Ardijan Muça së bashku me gjitha gratë e ndërmarrjes “Parqe dhe gjelbërime” mbollën mbjellëm lule në Parkun e Qytetit tek figura kundër kancerit të gjirit, në përkujtim për ata që i humbëm, ata që luftojn me këtë betejë , por edhe për tu vetdijësuar gjitha gratë e tjera për shëndetin e tyre.

‘Qofsh burrë e thu kam forcë, jep ndihmë në luftën kundër kancerit të gjirit! Qofsh grua, bëhu heroinë e jetës tënde duke bërë kontrolle tek mjeku dhe lufto deri sa të fitosh!

Sot, bashkë me gjitha gratë e ndërmarrjes “Parqe dhe gjelbërime” mbjellëm lule  në Parkun e Qytetit tek figura kundër kancerit të gjirit, për ti kujtuar ata që i humbëm , ata që luftojn me këtë betejë, por edhe për tu vetdijësuar gjitha gratë e tjera për shëndetin e tyre -thotë Muça.

Ngjarja paraprake

KSHZ konfirmoi emrat, ja kush janë deputetët e rinj…

Ngjarja e ardhëshme

Po nuk reagoi qeveria

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian