Muça: Fillon zbukurimi i qytetit me lulet e vjeshtës (FOTO)

Drejtori i NP ‘Parqe dhe gjelbërime’ Ardijan Muça , bën të ditur se nga dita e sotme fillon zbukurimi i qytetit me lulet e vjeshtës

Ne jemi gati ! Nga sot fillojm ta zbukrojm qytetin me lulet e vjeshtës-thotë Muça

 

Ne jemi gati 💪! Nga sot fillojm ta zbukrojm qytetin me lulet e vjeshtës 🌷🍁🍂*Подготвени сме 💪! Oд денес почнуваме да го красиме градот со есенски цвеќиња 🌷🍁🍂

Publiée par Ardijan Muça – Faqja zyrtare sur Mardi 29 septembre 2020

 

Ngjarja paraprake

Dy javë nga rihapja, COVID mbyll shkollën e parë në vend

Ngjarja e ardhëshme

Heshtja që dëmton

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian