“Mua nuk më pyet njeri”/ Partnerja e Ledri Vulës zbulon a do jetë reperi pjesë e BB VIP2

Ka vetëm pak ditë që ka mbaruar edicioni i parë i “Big Brother VIP”, por publiku që tani ka nisur që të pyes se kur do të fillojë BB VIP 2. E sigurisht që ka nisur që të aludohet rreth personazheve të njohur që mund të bëhen pjesë e këtij reality show.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, ishte e pranishme në festën e organizuar nga Top Channel për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ku i është përgjigjur disa pyetjeve të gazetares së emisionit “Ftesë në 5”.

E pyetur nëse do ta lejonte këngëtarin e njohur që të merrte pjesë në “Big Brother VIP”, ajo tha duke qeshur “nuk jam shumë e sigurt”.

Sara është përgjigjur se duhet të kujdesen për gocën të dy teksa me humor ka shtuar se ai duhet të pyes Poem për këtë.

“Nuk e besoj se kemi gocën dhe duhet të kujdesemi të dy. Deri vitin tjetër, goca do flasë dhe duhet ta pyes gocën. Mua nuk më pyet njeri”, tha Hoxha.

Ndërsa kur u pyet se për kë bëri tifo në finalen e madhe kur mbetën vetëm Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj, Sara tha për të dy. Sipas saj, që të dy e meritonin fitoren për arsye të ndryshme.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zbulohet kohëzgjatja e kontratës së selektorit të Kosovës

Story i radhës

Pushtimi nga Rusia, ky është veprimi i Boris Johnson për Ukrainën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish