Msiti i Llapit e martoi babën e vet për herë të dytë?

Xhezali Hashimi, 65 vjeçar nga komuna e Podujevës, njihet për një veprimtari të veçantë, të cilën pothuajse është marrë gjatë gjithë jetës së tij.

Ai ka msitnuar deri tani 627, duke e marr tani epitetin si “Msiti i Llapit”, e që këtë veprimtari e kishte filluar që nga mosha 18 vjeçare e duke vazhduar edhe ne këtë moshë.

Vajza e djem në vend dhe jashtë tashmë janë bashkë nga veprimtaria e Hashimit.

Ai kur ishte i ri e kishte msitnuar edhe babanë e tij, pasi i njëjti i kishte kërkuar edhe një grua të dytë.

“Msiti i Llapit” tregon në një intervistë që vetëm një msitni deri tani i ka dështuar.

Ngjarja paraprake

Kida publikon pamje nga prapaskenat e klipit me reperin Samra

Ngjarja e ardhëshme

Navalny është pranë humbjes së njërës veshkë dhe sulmit në zemër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian