“Mposhti” tumorin, Adriana Matoshi tregon se çfarë i ndodh gruas kur është e lumtur (FOTO LAJM)

Aktorja Adriana Matoshi duket ndryshe në imazhet e reja që ka postuar në Instagram.

Ajo është shfaqur së fundmi me një këmishë të gjelbër dhe pantallona të zeza.

Matoshi ka thënë se nëse gruaja është e lumtur ajo zbukurohet.

Matoshi gjithashtu ka treguar se ka përdorur edhe pak ‘fotoshop’ në fotografitë që ka postuar së fundmi.

“Nëse gruaja është e lumtur, ajo zbukurohet. Në rastin tim edhe pak ‘faceapp’. Dashuri për të gjitha ju gra dhe vajza”, ka shkruar aktorja./albeu.com/

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

KRU “Gjakova” uron 8 Marsin – Ditën e Gruas

Story i radhës

Ahmeti uron 8 marsin: Mirënjohje përjetë ndaj rolit të jashtëzakonshëm

Të fundit nga